Petra Zeidlerovácopywriterka & redaktorka

Můj příběh

Můj život se skládá z mnoha příběhů. Toto je ten pracovní. 

Psal se rok 2015 a já získala svou první práci v oboru. Možná za to vděčím diplomu ze Sociální a masové komunikace. Možná diplomu z Andragogiky. Možná stačila má touha po praxi. Nevím. Jedno vím ale jistě - otevřely se mi tím dveře do světa online marketingu. Úplně dokořán.

Netrvalo to dlouho a já zjistila, kam mě to táhne. Ke copywritingu. Začala jsem ho studovat:

  • četla jsem knihy,
  • sledovala jsem videa,
  • procházela jsem články,
  • chodila jsem na kurzy.

„Chci víc psát,” řekla jsem na pohovoru v agentuře eVisions, kam jsem se v roce 2016 přihlásila na místo copywritera. Klaplo to. Do parády si mě vzala jedna z nejlepších copywriterek v České republice - Martina Habartová. Marťa mě zasvětila do tajů copywritingu. A hlavně! Naučila mě skutečně psát. Jasně, tak nějak jsem to už uměla, ale Marťa mi ukázala, že to jde i jinak. Lépe. 

O rok a půl později jsem odešla. Práce v agentuře vám hodně dá, ale i hodně vezme. Je to intenzivní, náročné. A já potřebovala zvolnit. Společně s kamarádkou Lindou Mannelovou jsme začaly pracovat na volné noze. 


Vytvářely jsme obsah pro weby i na sociální sítě. Brzy jsme se staraly o nejluxusnějších hotely v Praze. Například o Hotel Paříž Praha. Obsah jsme vytvářely třeba i pro nakladatelství Leda, společnost ČEZ, Hornbach, Triolu a spoustu dalších. Na některých projektech pracujeme stále spolu pod značkou Linda & Petra

„Chci víc psát," blesklo mi nedávno hlavou. Opět. V psaní se skrývá má největší pracovní vášeň. A já ji chci proměnit v kvalitní texty. Takové, které čtenáře baví, vzdělávají a třeba i motivují k lepšímu životu. Věřím, že jsem se vydala správnou cestou. Potkáme se na ní?S tvorbou webu mi pomohli kluci z WEBSITE MEDIA ©2021 | Obsah ©2021 Petra Zeidlerova
Top